انگار که زمان متوقف شده باشه ، نمیدونم ، یه جورایی دوست دارم زمان متوقف مونده باشه !
به بلاگم که نگاه میکنم ، آخرین پست 29 اسفند ، دقیقا مثل فیلم های آخر الزمانی؛ سکوت و یه جور حس و حال خاص داره ! اما واقعا دلم برای تک تکتون تنگ شده ، و همین مجبورم میکنه اولین پست 95 رو بنویسم. پس سال جدید رو به همه شما دوستان گرامی تبریک میگم و آرزوی سالی پر از اتفاقات شیرین و خوشحال کننده دارم براتون.

 اپیزود اول (معلق در فضا زمان)
دقیقا در ساعت 23:59:59-94/12/29 به این فکر میکردم ، که درست در یک ثانیه آینده همه ما در زمان معلق خواهیم بود ، تقریبا برای 8 ساعت در محدوده زمانی قابل شمارش قرار نداریم ، اگر در این هنگام کودکی متولد شود و یا شخصی فوت کند ، دقیقا برای همیشه مجهول الزمان خواهد ماند.

اپیزود دوم ( تبریک فله ای )
تبریک فله ای عبارت است از پیام های سرگردانی که دقیقا در لحاظات اولیه سال جدید ، خود را به گوشی شما رسانده و باعث سلب آسایش می شود.
اگر واقعا کسی برایتان عزیز است ، لطفا فکر کنید و متن تبریکی مناسب و درخور برایش بنویسید. نه این که یک پیام را از اینترنت و یا تلگرام پیدا کنید و آن را به تمام مخاطبان خوب به صورت فله ای ارسال کنید.

اپیزود سوم ( عید دیدنی )
 1. در مهمانی ها از صحبت کردن در خصوص قیمت خودرو ، وضع بازار و... جدا خود داری کنید ، مهمانی برای دور هم بودن و خندیدن و شاد بودن است نه یه برنامه تحلیلی سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی.
 2. اگه نمی تونید یه پرتقال یا سیب رو به طور کامل بخورید ، اون رو با یه مهمان دیگر شریک شوید، کاری به قیمتش و... ندارم ، فقط به این فکر کنید که چند نفر آرزوی خوردن این میوه ها رو دارند.
 3. ما توی خانه اینترنت پرسرعت داریم تقریبا همه دارند ، لطفا سوال نفرمایید ، اگر سیم کارت شما دیتا داره ، ما ناراحت نمیشیم که مهمان سرش تو گوشی خودش باشه
 4. ورود مهمان ها به داخل اتاق های خانه ممنوع است، اگر برای تعویض لباس و یا دیگر امور بانوان داخل اتاق ها می روید ، بعد از اتمام کار سریعا محل را ترک کرده و به جمع مهمانی بپیوندید، اتاق های خانه ما PV نیستند.
 5. دستگاه های صوتی و تصویری وسط عید دیدنی روشن نمیشه ، اگر قصد دیدن برنامه ای خاص و یا سریال و... را دارید ، لطفا در خانه بمانید و بعد از اتمام برنامه به مراسم عید دیدنی بروید.

اپیزود چهارم ( مسافرت )
در ابعادی تعطیلات نوروز یعنی این که چند هزار نفر تا 14 روز دیگر می میرند. 
پس لطفا با صبر و هوشیاری کامل رانندگی کنید و مثل زامبیی نباشید که قصد کشتن دیگران را دارد.

اپیزود پنجم ( عیدی )
شاید شیرین ترین قسمت عید ، دریافت عیدی باشد.
حالا عیدی شما دوستان عزیز کتاب است.
امسال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حرکتی فرهنگی ، 20 درصد تخفیف خرید کتاب گذاشته که تا تاریخ 15 فروردین پا برجا هست.
برای دیدن آدرس کتابفروشی  ها عضو به تفکیک استان ، اینجا کلیک کنید.
+ کتاب های کمک درسی شامل این تخفیف نمی باشند.